Jean-Marie Pfaff verdacht van fraude
BRUSSEL - De bekende Vlaming en oud-doelman van het Belgische nationale elftal Jean-Marie Pfaff ligt onder vuur van justitie in Belgiƫ. Hij zou al tien jaar geen belasting hebben betaald, meldden Belgische media.
Foto: ANP
Eind maart was er een huiszoekeing bij de Pfaffs in Brasschaat. Volgens Belgische media gaat de belastingfraude over grote bedragen, mogelijk meer dan enkele honderdduizenden euro's.
= De Pfaffs ontkennen de beschuldigingen en stellen dat de 'huiszoeking' slechts een verzoek om contracten en facturen was. "Alles wat we hebben, kunnen we verantwoorden. Het is een storm in een glas water", aldus Carmen Pfaff.
Realitysoap
De Pfaffs zijn ook in Nederland bekend door de realitysoap over hun leven in Brasschaat, net over de grens met Nederland. Jean-Marie was in de jaren tachtig jarenlang keeper van de Rode Duivels.

Startpagina