Jessica Simpson dineert met ex-liefje

Laatste update:  26 mei 2008 11:29 info

AMSTERDAM - Jessica Simpson is afgelopen weekeinde op verschillende plekken in Texas gespot met haar ex-vriend Tony Romo. Het koppel ging twee weken geleden uit elkaar, maar de tortelduifjes lijken elkaar weer te hebben gevonden, schrijft het Amerikaanse tijdschrift Us Weekly.

Foto:  Wenn

Jessica werd zaterdag met Tony, bekend van American football, gezien in een steakhouse. Op zondag prikte het stel een vorkje in de Texaanse stad Lewisville. De zangeres droeg een pet van de Dallas Cowboys, het team waarin Romo quarterback is.

Vakantie

De actrice, van wie onlangs in Nederland de filmflop 'Blonde ambition' op dvd verscheen, komt net terug van een vakantie met haar ouders. Sinds haar zusje Ashlee vorige week trouwde met rocker Pete Wentz, verbleven Jessica en haar ouders in Cabo San Lucas.

Ashlee en Pete brachten hun huwelijksreis door in de Caraïben. Jessica, die bruidsmeisje was op het huwelijk, liet weten dolblij te zijn voor haar zusje.

Exen

Zelf heeft ze wat minder geluk in de liefde. Zo heeft Jessica een weinig succesvolle relatie achter de rug met zanger John Mayer.

Ook deelde de actrice ooit lief en leed met Nick Lachey, met wie ze in de realityserie 'Newlyweds' speelde. De serie bleek een groot succes, maar hun relatie hield geen stand: het koppel ging eind 2005 uit elkaar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)