Dochter Bob Geldof betrapt bij drugsdeal

Laatste update:  5 mei 2008 10:43 info

AMSTERDAM - De dochter van muzikant Bob Geldof is betrapt bij de afhandeling van een drugsdeal. De 19-jarige Peaches werd onlangs gefilmd toen ze over de prijs van een niet bij naam genoemd narcoticum onderhandelde.

Foto:  Wenn

"Ik heb al die spullen vanavond nodig", zegt ze in het filmpje, dat te zien is op de website van de Britse tabloid The Sun. "Morgen heb ik valium nodig."

Volgens het dagblad ontmoette Peaches haar dealer op straat in het centrum van Londen. "Ik moet naar een pinautomaat, maar ik heb wat geld in mijn zak", zegt ze, wanneer ze even later in het kantoor van de man is beland.

"Ik heb veertig pond", zegt een jongen die met de tiener is meegegaan. "Geef het aan me", antwoordt Peaches. "Ik heb 140 pond. Hoe duur zijn ze?"

Heroïne

Hoewel alles lijkt te duiden op de verkoop van drugs, zijn in het korte filmpje geen verdovende middelen te zien. Peaches is de dochter van Geldof en Paula Yates. De presentatrice overleed in 2000 aan een overdosis heroïne.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video