Josine van Dalsum opnieuw geopereerd

Laatste update:  11 maart 2008 11:21 info

AMSTERDAM - Josine van Dalsum heeft opnieuw een hersenoperatie ondergaan. De hersentumor van de actrice was weer gaan groeien. Ze maakt het goed, zo vertelt haar man John van de Rest dinsdag in De Telegraaf.

Foto:  ANP

De eerste dagen na de operatie waren zwaar voor Van Dalsum. "Haar mond zei niet wat haar hersenen bedoelen", legt haar echtgenoot uit. "Maar ze heeft nu haar spraakvermogen weer helemaal terug."

Ook moet ze weer goed leren lopen. "Ze traint zich helemaal suf achter de rollator. Ik heb de dapperste vrouw van de wereld getrouwd."

Kanker

De 59-jarige actrice, die te zien was in meerdere televisieseries, kampt sinds 2003 met kanker. Haar ervaringen met de ziekte verwerkte zij in het toneelstuk 'Leef-tijd', dat zij op het podium bracht met haar zoon Aram van de Rest.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Minder Nederlanders op vakantie

Will Smith

Tijdens zijn bezoek aan Londen speelt Will Smith een potje basketbal met het team van de VS.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Obama en Beckham

Tijdens het bezoek van David Beckham aan het Witte Huis, kon de Amerikaanse president het niet laten een paar plaagstoten uit te delen.

Bekijk video

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video

Bettina Holwerda

BN’ers die ambassadeur zijn voor een goed doel maakten dinsdagmiddag kans op een waardecheque van 2.500 euro.

Bekijk video

Britney Spears

De komst van Britney Spears naar de Amerikaanse X Factor is na maandenlange geruchten eindelijk bevestigd.

Bekijk video