Boer Frans gaat zingen

Laatste update:  4 maart 2008 11:00 info

AMSTERDAM - Zijn zoektocht naar de ware mag dan op niets zijn uitgelopen, boer Frans zit niet bij de pakken neer. De kandidaat van Boer Zoekt Vrouw brengt een single uit, zo schrijft De Telegraaf dinsdag.

"Ik ben Boer Frans, kom uut De Lutt' en zeuk verkering", zo luidt de tekst van het nummer, op de wijs van "Ik ben boer Harms, ik kom uut Drenthe en hoal van disco".

Achter zijn muzikale avontuur staat onder anderen producent Edwin van Hoevelaak, die ook samenwerkt met Nick & Simon en Jeroen van der Boom.

Relatie

Frans was één van de drie boeren die in de datingshow van de KRO de liefde vond. In de laatste uitzending van Boer Zoekt Vrouw, die op zondag te zien was, werd duidelijk dat zijn relatie met Ronella niet heeft standgehouden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video