Speciale aflevering docusoap Jan Smit

Laatste update:  27 november 2007 15:03 info

HILVERSUM - De TROS zendt vrijdag een speciale aflevering uit van de docureeks over het leven van Jan Smit. De zanger bepaalde de afgelopen weken het shownieuws in Nederland met zijn stemproblemen.

Foto:  ANP

In 'Jan Smit, voor de operatie' volgen de tv-camera's de spannende dagen voor de operatieve ingreep, vertelde een TROS-woordvoerster dinsdag.

Operatie

"Het is een dag voor de operatie aan de stembanden van Jan. We volgen hem 's avonds thuis, waar hij en Yolanthe 'vertellen' hoe de operatie en alles eromheen hen bezighoudt", schetst de zegsvrouw de bijzondere aflevering.

"De afgelopen maand hebben ze al leren omgaan met het feit dat Jan niet mag praten. Aan de hand van de beelden die de afgelopen tijd zijn gemaakt vertellen zij onder meer over de TMF Award die Jan heeft gewonnen, maar waar hij niet kon optreden. En dat hij niet kon zingen met Paul de Leeuw bij Symphonica in Rosso."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Triootje is populaire seksuele fantasie

De Nachtwacht

De Nachtwacht kwam donderdagdaag letterlijk tot leven toen 28 BN’ers figureerden in een levend schilderij van het wereldberoemde meesterwerk van Rembrandt van Rijn.

Bekijk fotoserie (11)
Banner NUjournaal Entertainment

Première

Maandag ging in Pathé Buitenhof in Den Haag de film Als je verliefd wordt in première. Hoofdrolspeler Bas Muijs weet zelf alles van het onderwerp af.

Bekijk fotoserie (8)

Bloedverwanten

NU.nl sprak de hoofdrolspelers van de dramaserie Bloedverwanten.

Bekijk video

Madonna

Queen of Pop Madonna droeg tijdens de Superbowl onder andere Givenchy en Philip Treacy.

Bekijk fotoserie (10)

Tien jaar

Prins Willem-Alexander en prinses Máxima zijn donderdag tien jaar getrouwd.

Bekijk fotoserie (10)