Wendy van Dijk zingt op Woezel en Pip-cd

Laatste update:  8 september 2007 19:33 info

AMSTERDAM - Wendy van Dijk is voor het eerst te horen als zangeres. Ze zingt op de nieuwe Woezel en Pip-cd. Die hoort bij het boek 'Woezel en Pip op vakantie' van de overleden Guusje Nederhorst. Dat heeft uitgever CMM bekendgemaakt.

Foto:  ANP

Het kinderboek, dat op 22 september verschijnt, is het derde in een reeks over twee hondjes, 'de allerliefste van de wereld'.

Ook Marco Borsato, Willeke Alberti, Rob de Nijs, Katja Schuurman, Babette van Veen, Herman van Veen, Chantal Janzen, Edwin Rutten, en Dinand Woesthoff hebben meegewerkt aan het album. Guusje Nederhorst is zelf ook te horen op de cd.

Naast het boekje met de cd verschijnt er een baby- en peuterlijn van Woezel en Pip met bijvoorbeeld kleding, knuffels en rammelaars. De lijn wordt op 22 september gepresenteerd in De Bijenkorf in Amsterdam, door Dinand Woesthoff en Babette van Veen.

Theater

Ook zijn er plannen om volgend jaar een theatervoorstelling te maken over de belevenissen van Woezel en Pip.

Guusje Nederhorst overleed in 2004 op 34-jarige leeftijd aan borstkanker. Onder meer het derde Woezel en Pip-boek stond op haar computer. Haar man Dinand Woesthoff bleef achter met hun zoon Dean Maddy, die nu 4 jaar oud is.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video