. Het laatste nieuws lees je het eerst op NU.nl
|

Karl Noten in opspraak om kinderporno

Uitgegeven: 4 juli 2007 08:47
Laatst gewijzigd: 4 juli 2007 10:41

AMSTERDAM - Karl Noten moet zich woensdag tegenover de Utrechtse politierechter verantwoorden voor het bezit van kinderporno. De presentator van het AVRO-programma 'Nederland in Beweging' zou het materiaal ook verspreid hebben.

De 41-jarige Noten zou het materiaal tussen 2004 en 2006 in zijn bezit hebben gehad.

De AVRO wil nog weinig zeggen over de eventuele gevolgen van de zaak voor de presentator wat Nederland in Beweging betreft. De omroep is ook pas net op de hoogte van de beschuldigingen aan het adres van Noten.

"We volgen de kwestie, maar willen niet op de zaken vooruitlopen. Als er een uitspraak ligt, zullen we ons beraden op wat we gaan doen", aldus een woordvoerder woensdag.

KidzClub

De fysiotherapeut presenteerde eerder het programma KidzClub voor de TROS, schreef boeken en had tot enkele maanden geleden wekelijks een column in De Telegraaf.

De verdachte maakte het kinderprogramma KidzClub in september/oktober 2005. "We zijn verrast door deze ontwikkelingen", reageerde een woordvoerster van de TROS woensdag. "We wachten met spanning de uitspraak af."

© NU.nl/ANP

Overig nieuws

Lifestyle

Achterklap Foto's

Met vandaag onder meer: Alicia Keys in een kooi, Ronnie Wood valt weer voor jong ding en Kylie bij haar huis.

Bekijk fotoserie

Robert Pattinson

Honderden gillende fans verzamelden zich in Londen om een glimp op te vangen van Robert Pattinson.

Bekijk video

Playboy Paay

Patricia Paay heeft met haar naaktreportage in Playboy een topverkoop gehaald.

Bekijk video

Marion Cotillard

Actrice Marion Cotillard kreeg een onderscheiding van een Franse minister, maar hij prikte het lintje dwars door haar blouse heen.

Bekijk video

Mark Owen

Mark Owen is dagelijks in het nieuws sinds hij bekendmaakte dat hij zijn vrouw heeft bedrogen.

Bekijk fotoserie

Paris Hilton

Paris Hilton werd dit weekend gespot in een babywinkel.

Bekijk fotoserie