Krabbé verlaat Dancing with the Stars

Laatste update:  6 mei 2007 22:37 info

HILVERSUM - Martijn Krabbé heeft zondag wegens een accute operatie van zijn vrouw besloten per direct af te zien van verdere deelname aan het RTL-4 programma 'Dancing with the Stars'. Dit maakte een woordvoerder van RTL Nederland zondag bekend.

Krabbés vrouw verblijft op dit moment in het buitenland waar ze onverwachts is opgenomen in het ziekenhuis om een operatie te ondergaan. De situatie is niet levensbedreigend, maar vereist wel snel handelen.

Martijn Krabbé is zondag afgereisd naar het buitenland om bij zijn vrouw en kinderen te kunnen zijn.

Voor 'Dancing with the Stars' betekent dit dat de dansstrijd verder gaat met de volgende paren: Helga van Leur met Marcus, Nikkie Plesse met Peter, Christophe Haddad met Ilse en Bob de Jong met Euvgenia.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Lifestyle

Louis Vuitton is 's werelds meest winstgevende lux ...

Grootste foto

Aan de oever van de rivier de Theems in Londen is een reusachtige foto van koningin Elizabeth II en haar gezin opgebouwd.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment

Honderdduizend bezoekers

De film Jackie, waarin de zussen Carice en Jelka van Houten spelen, heeft al 100.000 bezoekers naar de Nederlandse bioscopen getrokken.

Bekijk video

Gillende fans

Hysterische fans woensdag bij de DVD presentatie van de boyband One Direction. Hoewel de band niet in levende lijven aanwezig was, was het enthousiasme van de fans er niet minder om.

Bekijk video

Yolanthe

Yolanthe Sneijder-Cabau bracht woensdag met vriendinnen de middag door in het Amsterdamse Vondelpark en hield via Twitter haar vele fans de hele dag up-to-date.

Bekijk video

Kim-Lian van der Meij

Vanaf oktober speelt Kim-Lian van der Meij de rol van de mooie prinses Fiona, die na zonsondergang verandert in een lelijke, groene Oger. Hoeveel waarde hecht ze eigenlijk aan haar eigen uiterlijk?

Bekijk video